Miszewko Dąbrowa

to realizowana w 2022 roku w Miszewku budowa domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 215,8m2, położonego na działce 1000m2.

O INWESTYCJI

Inwestycja o nazwie MISZEWKO DĄBROWA, to realizowana w 2022 roku w Miszewku budowa domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 215,8m2, położonego na działce 1000m2.

Lokalizacja pośród niskiej zabudowy sąsiednich domów, potęguje wrażenie kameralności i przyjemnej cichej okolicy, przy jednoczesnej bliskości Trójmiasta. Parter domu stanowi strefa dzienna z jadalnią, kuchnia, łazienka, gabinet, pomieszczenie techniczno-gospodarcze oraz dwustanowiskowy garaż. Pierwsze piętro jest strefą prywatną z cieszącą się coraz większą popularnością „Master bedroom” (sypialnia z dużą garderobą i łazienką), 3 sypialniami oraz łazienka z wanną.

Budynek jest wyposażony w pompę ciepła i rekuperacje (wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła) oraz ogrzewanie podłogowe. Przygotowano także instalację do montażu kominka. Dom zostanie przekazany w standardzie deweloperskim, z wykonaną elewacją oraz zagospodarowaną działką.

Termin oddania budynku: 03/2023

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Jagoda Brzeska

Sprzedaż - marketing

Biuro Obsługi Inwestycji

 

83-307 Kiełpino, ul. Długa 28
(vis-à-vis Cukierni Alicja)